Про нас

Компанія МЕТРО-ПРИНТ заснована в 1998 році і спочатку спеціалізувалася на постачанні ескалаторів для метрополітенів Києва та Харкова, а також виготовленням друкованої продукції для Міністерства статистики України. Це і пояснює назву компанії.

На ринку високоякісних автомобільних дисків (коліс ходових) ми присутні починаючи з 2004 року, після того як до нас звернулися представники ферганського заводу "Євразія Тапо Диск" з проханням щодо просування торгової марки EURO-Disk в Україні. Враховуючи обмеженість модельного ряду EURO-Disk ми дуже швидко дійшли висновку, що подальше просування можливе тільки в комбінації з іще одним берендом, що перекриває "прогалини" Евродиск. Вибір припав на европеського лідера на вторинному ринку сталевих штампованих ходових коліс - компанію KFZ Stahlrad (після ребрендінгу 2014 року називається ALCAR Stahlrad) зі складу АЛЬКАР холдинг (ALCAR Holding Gmbh, Austria). Ми постійно прагнемо розширювати різноманітність пропозиції при збереженні якості автодисків. Так з 2012 року ми почали імпортувати литі диски торговельних марок  AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO, все того ж АЛЬКАР холдингу. 

Вантажна група автомобільних дисків представлена ​​турецьким брендом JANTSA. Це хоч і не найвідоміший виробник, але за якість вантажних коліс можемо поручитися. Частково на заводах JANTSA розміщує совое виробництво відомий виробник Maxion Wheels, більше відомий в нашій країні як Lemmerz, а цей фак якраз і свідчить про якість.

Ставка на якість не дає швидкого результату, проте стабільність та надійність наших брендів неминуче веде до успіху. 10 років на ринку автозапчастин це не малий термін для любої української компанії. Наше довголіття є додатковою гарантією якості.

Головна місія ТОВ МЕТРО-ПРИНТ це забезпечення українських автолюбителів максимально повним асортиментним рядом аводисків, при незмінно високій якості. Ми торгуємо лише власним товаром, а наш склад завжди містить не меньше ніж 3000 різноманітних дисків.

В даний час ми знаходимося в процесі переговорів з АЛЬКАР Холдинг про заснування на базі ТОВ МЕТРО-ПРИНТ спільного підприємства АЛЬКАР-Україна.